Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alsokategotias androido...

Milyen alsokategotias androidos mobilr ajanlotok?

Figyelt kérdés

Kovetelmenyek:

Legalabb 3.0 versio

sim kartya es is mobilnet legyen benne (tablat is szobajohet)

Usb porton kommunikaljon es toltodjon.

Ne az a gyorsan tonkremenos fajta legyen

magas ar ertek aranyu legyen

20 000 Ft-nal ne nagyon legyen dragabb

(uj ew hasznalt verzio egyarant erdekel.

Konkret tipusok erdekelnenek.

Koszi


2015. máj. 12. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

sim kartya es is mobilnet legyen benne


Mármint beépítve? Mert beépített simes telefon nem nagyon van a magyar szolgáltatóknál, épp ezért a használt telefonok közt se lesznek. A mobilnet meg a díjcsomaghoz van, ami a sim kártyával jár. Sim kártyát vehetsz a számodra szimpatikus szolgáltatónál egy számodra szimpatikus díjcsomaggal.


20ezernél ne legyen több és legyen jó meg androidos telefon az egy szép álom.

2015. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy olyan tablet nem erdekel amin csak wifi van. Mobilnet alatt azert ertek amikor egy sim lartya e
2015. máj. 12. 14:22
 3/7 A kérdező kommentje:

Moil net alatt azt ertem amikor eg sim kartya belehelyezheto es van metunk barhol. Nem fuggunk a wifitol mint egyes tabletteknel. Irtam hogy tablett is szobajohet nem csak mobiltelefon de az egyik feltetel a mobilnet.

A galaxi mini is nagyon jo telefon es mar 6000 Ft-ert is kaphato. Nem hinnem hogy alom lenne egy hasonlo szintu de a felsorolt parameterekkel mar biro telefon. Az erdekel hogy kinek volt ilyen telefonja es nem caalodott benne. En a galaxy miniben nem csalodtam, de keves mar az android verzioszama.

2015. máj. 12. 14:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoval nem az a kerdes hogy mobilnet elofizeest es sim kartyat hol lehet kapni, hanem az hogy mobiltelefon, esetleg mobilnetre kepes tablettbol android 3.0 verzio folott se alacsony arfekvesu s a tobbi parametereknwk is megfelelo tipusok kozul melyekkel vagytok megelegedve. (a kerses ertelemszeruen azokhoz szol akik a szoba kerulo tipust hasznaljak is.
2015. máj. 12. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A galaxy mini minden csak nem jó telefon. Biztos sokan használják nagy megelégedéssel, de ettől még egy vacak.

Van ennyiért olyan telefon új is és használt is ami megfelel ezeknek a paramétereknek csak épp nem semmi öröm nem lesz a használatukban. Xperia E1 belefér ebbe a keretbe, 4.4-es android, snapdragon 200-as proci, 512MB ram. Csak meg kell azzal barátkozni, hogy nem a leggyorsabb és akkor lassul be a használhatatlanságig amikor a legjobban kellene pl. valaki hív és vennéd fel. De ez általánosan jellemző az olcsó androidosok között.

20ért olyan tabot nagyon még használtan se lehet kapni amibe tudnál tenni sim kártyát. Esetleg egy Huawei ideos s7 slim, az pont 3G-s, csak baromi régi és nem 3.0-ás android fut rajta.

Nekem már volt olcsó tabom és nem volt valami jó.

2015. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20 000-ért azért ne várjunk el olyasmit amit csak jóval drágább telók tudnak.

A követelmény tehát a 3.0 fölötti.

ha tablet nem képes ennyiért mobilinternetre akkor az kifújt.

köszi a konkrét tipustippet.

utána nézek.

2015. máj. 12. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ilyen telefon nem létezik :DDDD
2015. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!