Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Leon telefonnál eltűnt a...

LG Leon telefonnál eltűnt a semmibe 2GB belső tárhely, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma vettem, alapból 8 gigás és ebből felhasználható 3.5 giga. Eddig nemsokmindent csináltam csak letöltöttem egy darav 1 gigás alkalmazást, után aát is helyeztem az SD kártyára. Most akartam gépről rámásolni egy játékot ami 2,4 giga és csak a telefon memóriájáról lehet indítani, és azt írja hogy 1.5 giga szabad hely van a telefonon.

Megnéztem hogy mi foglal ennyit a beállításokba és az alkalmazásoknál írta h 2giga lefoglalva. És ezt nem értem hogy lehet amikor csak 1 gigát szedtem le playről és azt át is helyeztem sd-re. Lehet ,hogy a szofterfrissítés töltött le előre? Mert itt írogatott nekem ,hogy fogadjam el a felhasználási licenszet hogy frissítse a szoftvert, de kinyomtam. Alapból 5.0.1 van rajta.



2015. máj. 26. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az alkalmazáskezwlőbe h mi foglal annyit
2015. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megnéztem. Ez volt az első. Hearthstone foglal 1 gigát, van 2 db 50 megás alkalmazás, google play szolgáltatások 100 mega, és kb 5-6 pár megás pl. rádió, számológép stb. De a Hearthstone-t és áthelyeztem SD kártyára
2015. máj. 26. 19:52
 3/7 A kérdező kommentje:
De most nézem hogy az SD kártya meg full üres... Pedig alkalmazáskezelőbe úgy írja ,hogy az SD-n van a Hearthstone. Áthelyezés telefonra gomb van. Nem értem.
2015. máj. 26. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az internal sd-t tudod használni mint írható tároló. Az external sd-det (amit te raktál bele) arról csak olvasni tudod a fájlokat pl. Zenéket, filmeket tudsz megnézni de app-okat telepíteni nem! Am lehet 1 gb-t töltöttél le de az előfordulhat hogy 1.5 gb-t is el tud foglalni.... Nameg a google play szolgáltatások is már több száz megát igényel (még ramból is). Úgyhogy szerintem integráld be a külső sd-det a rendeszerbe hogy arra is tudj telepíten.
2015. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez érdekes,nekem egy ettől sz@rabb telefonom van(alcatel),mégsem kellett vele semmit se csinálni ,azonnal tudtam használni az sd kártyát :-)
2015. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ehez az integráláshoz kell root? Ha nem akkor hogy kell ezt megcsinálni?
2015. máj. 27. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Kell hozzá root anélkül nem megy.
2015. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!