Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom szinusz 100 típusú...

Telekom szinusz 100 típusú cordress telefonnak hány V-os töltője van?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a gyári töltő letranszformált váltakozó áramot ad ki csak azt nem hogy hány volt-os és hány mah-s.
2015. máj. 28. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlenül dislexiás?

Szerintem az a Siemens 100 cordless, amelynek a trafója 6,3V/300mA kimenettel rendelkeyik, mivel 2db NiMH akut tölt.

2015. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit bekavart hogy a dokkolója rádiós jeladós és gondoltam kevés neki a 6-8V feszkó egy 12v-os 200mah-táppal próbáltam de semmi reakció érintkezőket néztem áram van és dokkolón is átmegy csak a telefon gondolom tiltja a tápot a hejtelen értékek miatt.

Elég gyakori gondoltam van valakinek ilyenje otthon és le tudja puskázni :)

2015. máj. 28. 23:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nem nem vagyok :D 2 név alatt fut a készülék ha a t-home tól kaptad akkor telecom ha boltban vetted akkor siemens :)
2015. máj. 28. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!