Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni amit sokoldalúan többféle főzött rommal lehet megspékelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy használt lehetőleg olcsó telefont venni hogy belekóstoljak a Rootolás és hasonló témakörökbe.Olvastam elég sok dolgot róla de a saját telefonomat nem tenném ki esetleges veszélynek.Tehát szerintetek mit érdemes venni amire sok jó Rom kipróbálható? Samsung S2-re gondoltam de ha van olcsóbb és jobb alternatíva meghallgatok bármit. A lényeg hogy élvezhető legyen rajta a Rom amit feltelepítek.

várom a válaszokat előre is köszi mindenkinek :-)



2015. jún. 3. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nexus 4,5,6. bár a 6 az még drága.
2015. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi de ennél olcsóbb telefont keresek :-D

ha bármi baj történne 35-40 körüli teló az fájna :-D

2015. jún. 4. 01:58
 3/4 anonim válasza:
Zte blade 3 :D Nekem is az van, rengeteg rom van rá és népszerű a fejlessztők körében :) Sebessége még egész jó. 512 mega RAM, 1 GHz proci. Nem egy mai darab, de kezdetnek tökéletes! Használtan kb egy huszasért dobálják (fél éve 30.000-ért vettem újan)
2015. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az 512 megás telefonokat úgy ahogy vannak el kell felejteni
2015. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!