Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes frissíteni a telefonom...

Érdemes frissíteni a telefonomat? Lg g2 mini azt irja ki hogy szoftver frissítés van és 796,89 mb az egész. A uj op rendszer valtozat:v20c-may-07-2015

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is felajánlotta, de engem nem igazán érdekel ez a frissítés-mánia. Frissíts, frissíts, frissíts, teszek rá. Két hónapja sincs meg ez a telefon, de már minden anyámtyúkját frissíteni kellett volna huszonötször, meg most az egész android rendszert cakumpakk. Tőlem kínálgathatja, majd akkor frissítek, ha olyan kedvem lesz.
2015. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En lefrissitettem es csak 2g vagy 4g-s internetem van...ezt leszamitva nagyon jo az uj android
2015. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!