Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Core Prime-ról...

Samsung Galaxy Core Prime-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 09:16
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Hulladék.Nincs szoftvertámogatás.Gyenge hardver + iszonyat rossz szoftver= ipari hulladék=core prime
2015. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szar
2015. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samsungéknál általános hiba, hogy a relatíve magas ár mellé valami iszonyatosan gyenge hardvert kínálnak. Teljesen irreális dolog hogy a középkategóriában még 2×1,2 GHz-es processzorok és 5 megapixeles kamerák vetik meg a lábukat, mindezt 45-50 ezer forintokért, mikor egy LG G2 Mini -például- 4× hozza az 1,2 GHz-es sebességet (persze, van ennél sokkal jobb is, de most ez is elég lesz szemléltetés képpen), valamint 8 és 1,3 megapixeles kamerákkal van felvértezve, és a kihasználatlan területek pedig jóval kisebbek, mint a Samsung esetében, és még sok más dolog...
2015. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, kedves 3-as válaszoló, de úgy látszik körül kellene nézned kicsit, mielőtt írsz valamit.A Core Primeban 4x1,2-es S410 van, az általad említett G2 miniben pedig egy S400-as.
2015. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Istenem emberek ti biztos S6 edge telefonokon éltek.

A Core Prime most egy nagyon eltalált készülék

40.000 ft ami nem sok, és ezért kapsz egy 4 magos 1,2 ghz procit és 4,5 képernyős android 5.1.1 es telefont dupla kamerával stb. Nagyon jó nekem megvan 1 honapja de nem lehet megunni mindent rá lehet tenni a belső tárhely 8 GB is bőven elég és még 32 gb os kártyát tettem bele, de 64 ig bővithető. És még nem fagyott le sose, szóval ajánlani tudom

2015. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!