Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek gyanús ennyi...

Szerintetek gyanús ennyi pénzért ilyen telefont venni?

Figyelt kérdés
Egy használt Sony Xperia Z1 55,000 Ft. Láttam a telefont semmi baja, egyetlen karcolás nincs rajta. Működése is kifogástalan.

2015. júl. 21. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Kb reális ill kicsit lehet sok is. 68- van új.
2015. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rezi Dencia ***** válasza:
74%
Internetes áruházban 69.000-Ft-ért is láttam vadiújan.
2015. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Internetes áruházban 69.000-Ft-ért is láttam vadiújan."

Német menüvel illetve 1 éves szoftvergaranciával.

Ez a baj az emberekkel, hogy csak az árát nézik. Ha veszel telefont nézd meg, hogy minden tartozék jár e hozzá, van e benne magyar menü, illetve hány év szoftver illetve termék garanciát ad rá a hely ahol vásárolod, továbbá nézd meg , hogy hova érvényes a garancia, illetve honnét származik a termék. A fent említett telefon 80-120 ezer forint között mozog tartozékokkal, magyar menüvel illetve 2 év garanciával magyar szervizbe. Így az 55 000 Ft reálisnak mondható, viszont használtan nem én vásárolnék telefont. Bár ez egy kiváló telefon vízálló és 20.7MP-es ez nem iPhone, hogy mindig szervizbe kell hordanod.

2015. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Masfel eve van ilyen telefonom 250 euroert vettem garancia nelkül, 60 eurot költöttem ra, kijelzőre panzerglass 25 eur. Hatlapjara üvegfolia 5 eur, usb fedőt kicsereltem mivel nem magneses töltőt hasznaltam, vettem egy magneses usb töltőt 6 eur, +- meg valami, masfel eve hibatlanul megy, nem melegszik, vizet is álljta, uj jatekokis futnak rajta aksi az is birja bar estenkent töltöm es ha nincs töltési lehetúség sporolni kell vele az igaz, kivancsisagbol kipro altam, hihy stamina modba kapcsoltam hivtam sms meg mail csak a leggontosabb dolgotak vegeztem el rajta egy hét után feladtam ugyh birja elég jol, megéri üvegfóliáztatni mert ha leesik akkor nagyon drágán is kijöhet a szerelés
2015. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!