Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beazott xperia z2 tipusu...

Beazott xperia z2 tipusu telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap beazott xperia z2 tipusu telefonom,a ki is kapcsolt s ha nyomom a bekapcsologombot,3 at rezeg s annyi,,ha viszony megnyomom azt a kis pockot ami van az oldalan(off,kis piros,elrejtve) akkor utana bekapcsol..a kamera meg mindig paras belol,mar majdnem 24 oraja rizsben volt..ha bekapcsolom mukodik,de egyszer csak kikapcsol(4 orankent kb ahogy eszrevettem)..mi a legjobb tanacs?mit tegyek ilyenkor?inkabb itthoni megoldasokat reszesitenek elonyben...mi lehet a baj vele,hogy bekapcsol,majd ki?

2015. júl. 21. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azt mond meg nekem, hogy az istenbe rázott be? Nekem több mint egy éve megvan, megjárt 3 tengert, rengetegszer esett bele a kádba, borult rá üdítő gyerekek által, mégis hibátlanul üzemel?

Ez nem a sony sara, ez barátom a tiéd. Be kéne csukni azokat a nyamvadt ajtókat. Vidd vissza, mert mást aligha tehetsz, az otthoni megoldások egyenlőek a 0-val. De ha nem fogják kicserélni, én megérteném, mert egy: vagy hamisítvány, kettő: te vagy a hibás hogy nem vigyáztál rá. Ez olyan könnyen nem ázhat be, akárki akármit mond.

Vidd vissza. A rizses marhaságokat meg felejtsd el. Ja meg ne ezt használd dugónak a kádba.

2015. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Clairvoyant ***** válasza:

Őőő... azt azért nem mondanám, hogy nem volt még gyári hibás példányunk... csomagból kiszedett Z-s teló úgy bukott a Sony saját víztesztjén, hogy öröm volt nézni... aztán még egy, és még egy :) Hat zsír új telefont kellett letesztelni, mire egyet ki tudtunk adni az ügyfélnek. Tesztelésenként kb 40 perc... nem voltunk higgadtak a végére.

Lényeg ami a lényeg - küldd be, ha zárt ajtókkal látható sérülés nélkül bukik a víz teszten, akkor mázlid van, ha átmegy, akkor pénzes javítás a játék neve. Rizses móka csak akkor működik, ha szét tudod szedni a készüléket h az alkatrészek közül is felitassa a folyadékot, z2nél ez nem opció.

2015. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De ez 3. generációs Z készülék, ki van zárva, hogy 7-ből vagy 6-ból 1 az, ami nem ázik be. Gondolkozz, akkor minden 5. vagy 6. ember vihetné be a telefonját, aki sony-t vett. Akkor lenne egy pár ember minden percben, mert nem 1 millióan vettek Z2-őt...
2015. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clairvoyant ***** válasza:
Gondolkozok én a kedvedért akármennyit :) Egy valamit fogadj el: szervizesként, a Sony egyetlen hivatalos magyarországi partnereként volt ilyen eset. Nem kell belőle hosszú távú következtetést levonni, egyszer előfordult, nem ez volt az általános - de azt is hazugság lenne állítani, hogy nincs gyári hibás példány. Ezek is csak gyártók, a futószalagról pedig akaratlanul is lejönnek hibás sorozatok (volt amikor az M széria SIm kártya olvasója 4 hétig hibásan jött le...).
2015. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mukodik,semmi baja..a kamerat hogyan tudnam kiszaritani?napra nem jo tenni,hajszarito?
2015. júl. 21. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudom, nem is írtam oda hogy nincs egy gyári hibás sem, mert tudom hogy van. És az Xperia M-es incidens engem érintett, mindig újraindult olyan szöveggel, hogy ,,Sim kártya eltávolítva" és úgy oldottam meg, hogy picit a foglalatot feljebb feszítettem. Míg végül vissza nem jött a probléma, így jött pont a Z2, ami megtetszett és azóta is használom.


Kérdező: Van biztosításod? Mert ha van, akkor törd össze a telefonod. Igen, fizetned kell érte, de még mindig jobb mintha újat kéne venned. De először vidd vissza! Ott legyél szimpatikus, és nem lehet gond, kivéve ha a Te hibád (mert nem mondtad hogy nem) és tudod is.

2015. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
minden ajtocska zarva volt rajta..lehet hogy hideg volt neki a viz,mert elotte a parkolo autoba volt a telo
2015. júl. 21. 13:17
 8/14 A kérdező kommentje:
ahol felmelegedethetett
2015. júl. 21. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nincs biztosításod? Vidd vissza, ne tökölj.
2015. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

3 hónapja vettem a Telenor-tól SONY Xperia E4-t.

5-ik napon, kezemmel meglöktem 2dl-es poharam, ami tele volt szénsavas ásványvízzel, az ráömlött a telefonomra, mindenhová került víz jócskán...

Totál beparáztam akkor, hogy valami baj lesz vele...

Le ellenőriztem a töltést, csatlakozókat, jack fülhallgatóval is teszteltem, a hangszórókat is teszteltem...

Végeredmény:

100% átment a "tűzkeresztségen", szervízbe 1x sem kellett vinni.

Azóta is az Xperia E4-em köszöni szépen, jól van! :)

2015. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!