Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy számról hívtak, de nem...

Egy számról hívtak, de nem tudom hogy egy ismerős hívott-e, vagy más. Írja üzenetet a számra, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Egyszer hívott a szám.Azért gondoltam,hogy egy ismerős,mert már írtam neki (az ismerősömnek) több üzenetet,és azokra nem válaszolt és talán megváltozott a telefonszáma.Legalábbis ez jutott eszembe.

Külföldi hívószám volt a szám előtt.Igaz,hogy Mo.-n lakik az ismerősöm,de máskor volt már (nem is egyszer) hogy elment az adott országba,ezért gondoltam,hogy talán ő vlt külföldről.Már kb. egy hónapja beszéltem vele,és utána nem láttuk egymást,lehet hogy ezért nem tudta (tudta volna) megmondani hogy új száma lett (lenne).De nem tudom,hogy érdemes-e írni,mert lehet mégsem ő..Viszont külföldről meg más nem írhatott.Megfordult a fejemben,hogy csak csalás,de akkor szerintem sokszor hívott volna,több napig legalább (máskor volt ilyen).Ez meg csak 1x hívott.


2015. júl. 29. 10:06
 1/3 szántóvető ***** válasza:
bakker hogy lehet ennyit agyalni rajta?hívd vissza vagy kűggyé sms-t oszt kész.
2015. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha mégsem ő,akkor nem akarom,hogy egy vadidegen küldözgessen majd üzeneteket nekem,meg hívogasson..
2015. júl. 29. 10:39
 3/3 szántóvető ***** válasza:
már küldött neked sms-t.kérdezd meg tőle hogy kicsoda.
2015. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!