Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Össze lehet kapcsolni bluetoot...

Össze lehet kapcsolni bluetooth-szal Androidot és Widows7-et?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném összekapcsolni, hogy a gépen a Sajátgépben megjelenjen a telefon tartalma, mintha USB-n csatlakoztattam volna. Ilyet lehet?

Olyat tudtam, hogy a telefonon (S3 LTE) ES File Explorerben helyi hálózaton csatlakoztam a géphez és telefonon látom a tartalmát.


Az lenne a lényeg, hogy ha telefonon bekapcsolnám a bluetooth, akkor automatikusan csatlakozna a gépemhez, hogy áthúzhassam a gépre a képeket és fordítva.


Nem szeretem, hogy telón ki kell jelölni, hogy miket akarok elküldeni, majd gépen a bluettoth ikonnál beállítani, hogy fájlok fogadása stb.



2015. aug. 14. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem egy Bluetooth sticket a gépembe, járt hozzá lemezes szoftver is és az pont arra képes, ami neked kéne. KitKat 4.4.4el tökéletesen működött, de mióta felraktam a lollipopot, nem szuperál. (persze szimpla fájlátvitel műxik).

[link]

Ez volt az szerintem, legalábbis pont ugyanígy néz ki.


Am arra készülj, hogy nagy fájlok átvitelére nem igazán alkalmas, nekem pár flac fájlhoz is félórák kellettek.

2015. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem 30megás fájlokhoz 2-3 perc.

Azon meglepődtem, hogy az ES file Explorerben meg tudom nyitni a gépen lévő filmeket, és rendesen nézni.

2015. aug. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!