Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó ez a telefon?...

Mennyire jó ez a telefon? www.coolicool.com/promotion-ulefone-paris-mtk6753-13ghz-octa -core-50-inch-ips-ogs-hd-screen-android-51-4g-lte-smart-g-41 854?

Figyelt kérdés
ez a linkje: [link]

2015. szept. 14. 15:43
 1/2 anonim válasza:
Ennyi pénzért ajándék. Az hogy kínából jön az sztem mellékes. Az iphone meg a samsung sem bírja tovább. Az a különbség h itt nem fizetsz a lógóért. 1 éve vettem egy kínai telefont (UMI Hammer). Hasonló árért-máig bírja gond nélkül. Hasonl ő teljesítményt nyújt, mint az iphone csak nem 300 000 ft.
2015. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm..most nagyon jó ezeket mondtad mert mindenki azt mondta szar meg ilyenek...de ha neked bevált akkor remélhetőleg nekem is befog :) !!!
2015. szept. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!