Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik ez a Domino Surf...

Hogy működik ez a Domino Surf csomag? (több lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja átváltottam Domino Surfre, és ma kaptam egy SMS-t, hogy elhasználtam az adatforgalmam 80%-át. Azt hittem, hogy havonta kapom mindig az új mobilnetet, akkor ezek szerint nem? 150MB adatforgalom jár, és a telefonon sosem nullázódott még le. És már lett rárakva pénz, de akkor sem nullázódott... akkor ez most hogy van? Ez a 150MB csak egyszeri? Ez megint valami nagy átb* szás az egész? Ez után már csak pénzért tudok netezni?

2015. szept. 15. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

t mobilnál ne várj semmi korrektséget!

Menj fel a t-mobil oldalára aztán menj egy telefonra majd pörgesd ott az oldalt, olvasgasd aztán előjön egy segíthetünk kérdés! Online chaten kérdezd meg!

2015. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előtte olvasd el :

[link]

2015. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#

"t mobilnál ne várj semmi korrektséget!"


Hát jah... sajnos ez már így van. Miután 6-szor (igen, számoltam) kellett bemennem egy Szar-mobile "üzletbe" hogy végre legyenek már hajlandók átváltani (mindig elhajtottak valami kamu indokkal), már semmi jóra nem számítok. Kár hogy türelmes és nyugodt ember vagyok, megérdemelték volna hogy hozzájuk vágjam a SIM kártyát. De mindegy, ez nem panaszkodós oldal. Köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 15. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

"Időszakos benne foglalt belföldi adatforgalom: 150 MB/30 nap"

Most éppen annyit neteztél, hogy elérted az adatforgalom 80%-át, így jött a figyelmezető SMS. Még nem fogyott el az adatforgalom, akkor is kapsz üzenetet, amikor ez megtörténik. Ekkor fordulónapig a Napinet aktiválódik, ez 195 forintért 10 MB adatforgalamt jelent, ami elég drága. 150 MB-nál nagyobb havi adatforgalom esetén célszerűbb még valamilyen forgalombővítő opciót igénybe venni. Nincs benne átverés, értő olvasás a lényeg. Tájékozódj mindenről, ne csak utólag csináld a negatív reklámot.

2015. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, a számláló a kezdetek óta nem nullázódott (ahogy írtam), ebben a hónapban tényleg nagyon keveset használtam a netet és akkor csak annyira hogy megnézzem írtak-e Messengeren. Mielőtt átváltottam sokszor "átnyálaztam" a dolgokat, és képzeld, nem vagyok hülye, tudom hogy a 80% nem egyenlő a 100%-al. De a negatív reklám nem is a Domina Sorf problémák miatt ment, leírtam mindent, úgyhogy NEKED kéne a szövegrtésre rágyúrni.
2015. szept. 16. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah amúgy köszi a rendkívül hasznos választ, de ezeket én is eltudtam olvasni, akármilyen hihetetlen...
2015. szept. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!