Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem ICS-re a...

Hogyan frissítsem ICS-re a 2.3.4 es xperia minim?

Figyelt kérdés
Megvan az ICShez való FTF kernel és az 587-es ICS rom, A bootloader nyitott, a driverek telepítve vannak(Flashmode drivers, FAstboot drivers valamint a készülék driverei is.) A flashtool mégsem ismeri fel hiába csatlakoztatom flashmódban (led kéken is világít elvileg midnennek jónak kell lennie) továbbra is azt írja no device. Ha megpróbálom a flasht elindítani akkor is értelemszűrűen mivel nem ismerte fel a program indításakor sem így utána is csak várja az eszközt hogy dugjam be és akkor ő elkezdené...de semmi hiába dugdosom. Mit lehet tenni?
2015. szept. 27. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt is szívem szerint megpróbálnálak lebeszélni a dologról :D Nem való ilyen gyenge hardverre ICS, nem fog rendesen működni (nem akkora képernyőre lett tervezve, nem olyan processzorra, RAM-ra stb.. ) De ha mindenképpen csinálni akarod:


Nézd meg hogy biztosan Download módba tetted e a telód, mindenképpen alaplapi portba dugd a kábelt, legfrissebb drivert tedd fel, flashtoolnak van admin joga, megfelelő architektúrában van fent, ha ezek stimmelnek és mégse megy akkor keress meg privátban megoldjuk :)

2015. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi ezeken már túl vagyok, most már cm romot telepítek, éveken át használtam már ics-vel és nekem sokkal gyorsabb volt mint a 2.3 jó persze én rootolva kipucolva csináltam. Az előbb a gyáriról beszéltem még.
2015. szept. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!