Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsolt (! ) állapotban...

Kikapcsolt (! ) állapotban hogy merült le 50-ről 15%-ra a telefonom?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy haldoklik az akkuja. Onkisules.
2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Androidos híresen hulladék kapacitás kijelzés. Amikor az enyém 20% alá megy, 1 perc alatt lemegy nullára.
2015. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kalap szart nem ér a mai okoseszközök aksija. A tabletemet feltöltöttem fullra, aztán kikapcsoltam, 1 hónap alatt úgy lemerült kikapcsolt állapotban hogy meg se nyekkent vagy 10 percig a töltőre rakás után sem.
2015. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kikapcsolva is lemerül, csak lassabban. Energiamegmaradásról hallottál? :)
2015. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha okosmobil akkor ne csodálkozz!

Ez nem az a nyomogombos "egyszer feltöltöl két hétig úgy marad" kategoria. Minimum 2 naponta kell tölteni de nekem van úgy hogy egy nap háromszor is töltenem kell. Ha sokat használod, szerencsésebb ha le se szeded a töltőről.

2015. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Az teljesen normális, hogy hosszú idő után lemerül. Kikapcsolt állapotban is meríti a készülék egy kicsit az akkumulátort, mert pl. hajtja róla az órát, meg ami még fontos. Ha kiveszed az akkumulátort, akkor is pár hónap alatt lemerül, ami szintén normális. Az akkumulátorokat nem lehet úgy tárolni, mint mondjuk a sódert, arra bizony időnként rá kell nézni, ellenőrizni kell.
2015. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nekem a Lenovo kikapcsolva 1%-ot merül egy éjszaka alatt kikapcsolva.
2015. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kikapcsolt állapotban is merül, bármilyen akksi legyen is az. Példa a kocsi-ha hónapokig-évekig áll akkor töltheted az akksit. Plusz a különböző környezeti tényezők is befolyásolják, amire nem árt figyelni. A legáltalánosabb dolog a hőmérséklet, hidegebb időben gyorsabban merül.
2015. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő alatt. Ha néhány nap, akkor nem normális, kikapcsolt állapotban is csökkenhet pár %-ot, de nem ennyit. Valószínüleg új akku kellesz bele.
2015. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!