Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm menüjében az eltávolít...

A telóm menüjében az eltávolított alkalmazások helyén megjelentek kék kis ablakok amiket nem tudok sehogyan sem eltávolítani, mit kellene vele csinálnom?

Figyelt kérdés
Androidos a telefonom, telepítettem alkalmazásokat, bementem az alkalmazáskezelőbe, és rendesen eltávolítottam az alkalmazást ahogy kell, más telefonnál nem volt ilyen gondom (xperia m4 aqua), de ahogy első alkalommal ki lett kapcsolva, észrevettem, hogy az összes eltávolított alkalmazás helyén van egy kék kis ablakszerűség, mivel ehhez csak a menüben férek hozzá, ezért ott próbáltam eltávolítani, csakhogy nem sikerült mert azt írta ki hogy: ez az alkalmazás nem található a letöltöttek között.. Mit csináljak vele, hogy lehet ezeket kitörölni??

2015. dec. 9. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!