Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt garancia esetén hova...

Lejárt garancia esetén hova vihetem a telefont javíttatni?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 735-s telefonommal semmi gond nincs, azon kívül hogy a kamerája random mód működik csak. Találtam itt egy pont ugyanilyen problémát felvető kérdést, szóval nem egyedi eset. Próbáltam már újraindítást, gyári visszaállítást és app cserét is. Semmi nem segít, néha működik néha nem. Van hogy fókuszál és befagy, nem menti el a képet vagy épp bele se lehet lépni, mert kidob.


Media Marktból vettem, gondolom mivel lejárt a garancia oda nem vihetem vissza. Ha valami kütyü, hardver hibás (nem értek hozzá), mennyibe kerülhet egy javítás és hova vihetem? Azaz igaszság, hogy ezért nem akarom lecserélni, mert nagyon jó telefon, de sokat használnám a kamerát, így viszont rendesen fel szokta cseszni az agyamat.


2015. dec. 25. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
google: [link]
2015. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves vagy, de nem megyek fel vele Pestig. :D Leginkább arra voltam kíváncsi, hogy egy ilyen problémával mehetek-e vajon egy egyszerű telefonoshoz is aki vállal javítást, vagy pedig csak belekókányolna?

Ha javításról van szó, leginkább Debrecenben keresnék valami üzletet. :)

2015. dec. 25. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A Lumia 735 tavaly szeptemberben jelent meg és a telefonra 2 év garancia van.Úgyhogy vidd vissza a Media Marktba ahol vetted.
2015. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!