Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beépített akkumulátoros...

Beépített akkumulátoros telefonnak ha tönkremegy az aksija azt tudják cserélni?

Figyelt kérdés

Alcatel One Touch Idol 2 mini S - ről van szó. Szervízben tudják cserélni, vagy egyből kuka a telefon?

Mert az a baja, hogy feszt ki, meg bekapcsol a telefon, alkalmazások tűnnek el. Valamint az akku szintje pl.: 90% ki meg be kapcsol, utána csak 14 %. Aztán megint ki-be kapcsol már 40 %. Nah ez a helyzet. Lehet hogy inkább szoftverfrissítés kellene neki?



2015. dec. 31. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerviz tudja, de alkatrésszel együtt gyakran nem éri meg, mert a telefon használt árával vetekszik a csere ára.
2015. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lájsz ***** válasza:
Ha alkalmazásaid tűnnek el,illetve a bekapcsolások után ilyen váltakozó értékeket látni,elsőként hard reset,majd ha nem segít,frissítése a készüléknek. A leírtak nagyon szoftveres hibának tűnnek. Az akku cserét ha aktuális kérdezd meg több szervíztől is,az árak nagyon változóak,leginkább az egyes szervizesek hangulatától függ. Tudom,mert én is az vagyok.
2016. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!