Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom teljesen visszaál...

Hogyan tudom teljesen visszaállítani rootolás után?

Figyelt kérdés

Telefonom: Samsung galaxy s3 i9300 ,rootoltam ez alapján: https://www.youtube.com/watch?v=owTON9d3gd4

Tökéletesen ment, töröltem ,,ES file explorerrel" pár alkalmazást, ami gyárilag volt benne. Valami olyat törölhettem, amit nem kellett volna szerintem, mert bugos lett elég rendesen. Csináltam gyári beállításokat rajta, de a programok rootoláshoz benne maradtak.

Most viszont szeretnék mindent visszaállítani eredetibe, mindent úgy, ahogy volt, ne legyen rajta semmilyen olyan program, ami nem oda való. Ez hogyan lehetséges? Van erről esetleg egy videó? Vagy valaki le tudná nekem írni hogyan tegyek mindent gyárira? Értelmes válaszokat légy szíves, előre is köszönöm!



2016. jan. 21. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Rootolás Odin3 v3.07-essel történt... illetve ez lett megnyitva a programon belül: CF-Root-SGS3-v6.0

+kellett egy ilyen APK :KingoRoot.apk, hogy működjön.

2016. jan. 21. 16:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt nézz körül: [link]
2016. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!