Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon ajánlásokat és vélemén...

Telefon ajánlásokat és véleményeket kérnék. Milyenre érdemes váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy iPhone 4s telefon gazdája vagyok már pár éve, a telefon az első években megfelelt, azonban mióta egyre több a szoftveres frissítés egyre nehezebben birkózik meg a működéssel. Az újakat drágának tartom, legalább is az ár-érték arány nem feltétlen megfelelő. Megérett a váltás, de nem feltétlen akarok Apple telefont venni.


Egy megbízható, és stabil (szoftveresen) telefont keresek. Okos telefont. Az Androidról és az IOS-ről is vegyesek a tapasztalataim, úgy rossz ahogy jó is. Mindegyik más rendszer. Arra keresek telefont, hogy e-mailezzek (munkahelyi részben), közösségi oldal (kizárólag facebook) jól kezelhető legyen rajta és a hasznos funckiók működjenek pl. jegyzetek, diktálás, naptár, hasznos alkalmazások stabilan fussanak. Nem kell a legjobb, hi-tech, csak a legstabilabb legmegbízhatóbb. Közép vagy felső kategóriás. A Windos phone-okat nézegetem, pl Microsoft Lumia 950. Milyenek a tapasztalatok úgy általában a windosos telefonokkal és az említett készülékkel?


Illetve a fenti kritériumokhoz ti milyen telefont ajánlatok? Androidos, mégis IOS, vagy windows? Köszönöm

27/f



2016. jan. 31. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, az iPhone-okkal tipikusan ez a baj, hogy nagyon drágák, leginkább pusztán az "istenített" márkanév miatt. Amúgy Windows Phone-ból jót nézel, a Lumia 950 a legjobb, de csak a sima, mert a 950 XL-ben 810-es Snapdragon processzor van, bár ennek a megbízhatatlansága nem tudom mennyit számít egy hardvertől független rendszer esetében. :/

Androidosból a Huawei csinálja a legstabilabb telefonokat, felsőkategóriában Huawei P8 nagyon jó, de szerintem a Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z2/Z3 is szuper, vagy még az ASUS Padfone S a hozzá tarozó dokkoló miatt, amivel tablet lesz belőle, tehát duplán előnyös. Eddig gond nélkül ajánlottam volna még az LG G4-et is, de nemrég olvastam egy nagy hátrányáról, miszerint a kijelzője egy idő után nem érzékel semmit, használhatatlan lesz.

2016. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekel egy vodafonos,4 hónapos,asztroszürke,16 gb-os,gyári fülhallgatóval,energizer töltővel. Tökéletes állapotban van,120 ezerért a tiéd.
2016. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, komolyan gondolkodok egy Lumia 950-ben
2016. febr. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!