Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az fair hogy már holnap...

Az fair hogy már holnap harmadik hete márkaszervízben van a telefon?

Figyelt kérdés

Ráadásul most hosszú hétvége, hozzá se nyúlnak, nem küldik vissza oda ahová leadtam.

Holnap lesz három hete hogy leadtam a telefonom szervízelni (Nokia), és még semmi hír róla, ott azt mondták másfél hét, ahhoz képest... és gondolom mi a baja a telefonnak, megfelelő eszközzel 10 perc + esetleg újratelepítés (Android). 15 naphoz kéne magukat tartani, mivel cserekészüléket nem adtak, fel sem ajánlották.

Mit lehet tenni, várjak szépen csendben, vagy kinek szóljak mert elérhetőséget is csak facebook oldalt találtam (nokia care).



2016. márc. 13. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
budaörsi szerviz?
2016. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de ezt a 15 napot honnan vetted?


Mi az, hogy csak F.B. elérhetőséget találtál? Akkor hogy került hozzájuk a készülék? F.B.-n küldted el nekik?


Honnan veszed, hogy nem nyúlnak hozzá?

Lehet, hogy hozzá nyúltak, és a csere alkatrészt várják.

2016. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ejj utolsó bár lenne a te telefonod is náluk látszólag oktalanul majd nem írnál ilyeneket...

El se olvasod értelmezni nem tudsz minek válaszolsz?

Nyíregyen adtam le, felküldték pestre (gondolom igen a budaörsi), azóta már érdeklődtem egyszer "még a központi szervízben van" ennyivel le volt tudva.

2016. márc. 13. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:
kaptál munkalapszámot? IMEI-t tudod? mert akkor le tudod kérdezni az állapotát.
2016. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Nokiám van bent (530),mert betörött a képernyője és 1.5 hónapja egy cserealkatrészre várnak. Nyugodj meg..
2016. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrég összesen szállítással mindennel 1 hónapot volt szervízben. (Lumia 640, képernyőcsere)

15 nap meg sehol nincs előírva.

2016. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ejj utolsó bár lenne a te telefonod is náluk látszólag oktalanul majd nem írnál ilyeneket..."

Oké, ez személyeskedésnek elmegy, de válasznak nem.


Feltettem három kérdést, egyikre sem válaszoltál.


Nekem pont a múlt hónapban volt "oktalanul" ( ez milyen butaság: ha nincs oka miért van ott?) majdnem három hétig a szervizben az újonnan vett nyomtatóm, egy nap után.

A végén kaptam egy új, másik készüléket.

2016. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lekérdeztem: "javítás alatt" milyen bő válasz, ennyit én is tudok.
2016. márc. 13. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:

"felküldték pestre (gondolom igen a budaörsi),"

Az azért megvan, hogy Budapest ( Pest) és Budaörs az két külön település?!

:-)))

2016. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Nokiára azért Androidot ne nagyon tegyenek.


Már a címből tudtam, hogy Nokiáról van szó. Brutálisan szar a szervizük, a Lumiának pedig van szervizigénye rendesen...

2016. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!