Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a skype autómata...

SenkiAlfonz2 kérdése:

Hogyan kell a skype autómata le halkító rendszerét kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Amikor bejön egy hívás és én azt fogadom akkor a skype a gondtalan beszélgetés érdekében az összes többi program hangerejét leveszi (hogy haljad a másik felet) ez mind szép és jó de egy idő után idegesítő és ha játszol akkor még vissza álítani se tudod szóval élvezhetetlené teszi azt arra az intervarlumra amikor is te a leginkább igényelnéd az audió felszerelésedet...


a beálítás menüben már majdnem egy órát kutakodtam de nem találtam kiegészítő programot sem találtam ami lehetővé tenné eme probléma megoldását (nem is vártam hogy találok de inkább keresek mint hogy sem hagyom az egészet)


elnézést az esetleges nyelvtani és mondat szerkesztési hibáimért



#mobil #számítógép #telefon #probléma #Skype #gép #iPhone #skype beálítás #gép beálítás #hang beálítás
2016. márc. 22. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!