Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel el tudom érni wifin pc-ről a telefon fájljait a telefonról meg a pc fájljait?

Figyelt kérdés

PC: Windows 7

Telefon: Android 4.4.4



2016. márc. 30. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan, és használtam is bár nekem a Motorolához volt gyárilag felrakva azt hiszem MotoCast volt a program neve. Ehhez aztán megszűnt a hivatalos támogatás, letölteni is később csak innen-onnan lehetett, de vannak Google Play-en alternatívák.


Például a SHAREit is jó lehet erre a célra neked, bár én csak 2 telefon közötti adatátvitelre használtam, de úgy láttam a leírásban, hogy tud gép és telefon közt is küldeni. Wireless File Transfer vagy hasonlót beírsz Google-ba az is ki fog adni alternatívákat, amelyik jobban tetszik azt válaszd!

2016. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PC látja a teló fileait:

Én telefonra az ftp servert tettem fel, így mikor ezt elindítom, akkor pc-ről könnyen hozzá tudok csatlakozni.

[link]


Teló látja a PC fileait:

Telefonra total commander + lan pluginja

2016. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!