Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Xperia Z...

Greenbeate kérdése:

Szerintetek Sony Xperia Z vagy Samsung S4?

Figyelt kérdés
A vízálló dolog nem érdekel a Sonynál
2016. ápr. 20. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Most vett mostohatesóm egy Z-t 37 ezerért, teljesen megvan elégedve vele.
2016. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez most valami vicc? Keress újabbakat
2016. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-esre ne halgass, még ma is megállja a helyét mindkettő! Bár Marshmallow nincs egyikre se, de Lollipop mindkettőre van, és az se régi!

Hardveresen is mindegyik jó, de szerintem egyértelműen a Samsung: jobb kijelző, bővíthetőség 2x akkora memóriakártyával, nagyobb kapacitású és cserélhető akksi, illetve a processzora is gyorsabb, ha a Snapdragon 600 processzoros változatot veszed (i9505), az Exynos 5410 (i9500) viszont kicsivel lassabb, mint a Sony-ban lévő Snapdragon S4 Pro.

2016. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

nekem Z2 van már két éve, és teljesen elégedett vagyok. Előtte volt szappantartóm is (S3), anyaghasználatban a Sony kicsit magasabbra tette a lécet. A sima Z-nek egyedül a kijelzőjét érheti erős kritika, érdemesebb Z1-re vagy inkább Z2-re spórolni ez esetben.


A vízálló dolog meg addig nem érdekel, míg egyszer úgy el nem ázol, hogy a szinte vattaúj Iphone-od dobhatod a kukába... :D

2016. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!