Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy lopott e az Iphone és, hogy működik rajta minden funkció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő a napokban fogok vásárolni,internetes hirdető oldalon használt Iphone 4 telefont. De nem szeretném ha átvágnának. A kérdésem az lenne,hogyan tudhatom meg,hogy lopott e a készülék ? A másik kérdésem az lenne,hogy régebben láttam valahol valami kódot vagy billentyű funkciót ami behozza az egész telefon dolgait. Kamera,wifi,szín,képernyő érzékelő stb és itt le lehet ellenőrizni,hogy minden működik. Azt hiszem Iphone-on volt ez. Na ezt hogy tudom elővarázsolni ?


Köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 26. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, főleg ha részletre lett kihozva, akkor lesz egy téglád
2016. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyben hozta ki a telefont nem alkatrészenként!


Félre téve a hülyeséget,tudom,hogy ezek mind lehetséges dolgok amiket leírtam csak azt nem tudom,hogyan.

2016. ápr. 26. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

csak a jelenlegi allapotot fogod tudni lekerdezni. ha bejelentettek,hogy lopott, akkor az szerepelni fog a rendszerben. ha elofizetesre hoztak ki, azt elore senki nem tudja,hogy fizetik e majd es mi fog tortenni a jovoben.

ha le akarod kerdezni es valos adatokat akarsz: [link]

2016. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
5 éves telefon, hűség tuti nincs már rá, illetve nem is lehet. Viszont szinte semmit nem tudsz rá letölteni.
2016. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!