Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha első használat után elromli...

Ha első használat után elromlik a fülhallgatóm és le akarom adni GSM-be a telefont mert nem kell, ezzel veszít az árából?

Figyelt kérdés
tehát samsung galaxy grand prime-m van, 3hónapos a fülesét 1x akartam használni de az egyik nem szólt pedig hozzá járt.. és beszéltem egy gsm-es sráccal 20-25ezerért beveszi a telefont de így hogy nem jó a füles?:/ esetleg ahol vettem (westend) ott kicserélik? van rá gari 2évig
2016. máj. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Na már csak azt nem tudjuk mit akarsz írni meg kérdezni.

Új a telefon vagy használt.

Gsm-es ha ad érte annyit neked megéri.?

De így hogy nem jó a füles ?

Ahol vetted. Miért nem ott kérdezed?

Leakarom adni, ezzel veszít az árából? Ááá dehogy , emelkedik az ára.

2016. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt érti bárki is? :D
2016. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kicsit zavaros valóban na mégegyszer:D


Tehát westendbe vettem 3hónapja egy samsung galaxy grand prime telefont 45ezerért nem használt, új.

viszont az egyik fülese nem működik.


mindeközbe voltam árkádba egy gsm-be ahol kíváncsiságból megkérdeztem a csávót mennyit adna a telefonomért? mondta 20-25 ezret..

azért kérdeztem tőle mert láttam nála kirakva 45ért egy iphone 5c

úgy akartam lerendezni, hogy megmondom neki ha 25.000ftért beveszi a telóm akkor megveszem az 5c-t

de mivel a fülesemnek csak az egyikje szól így lehet nem 25ért veszi be..

így már érthetőbb?:)

2016. máj. 5. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Így már érthető, de válaszolni csak az eladó tud erre.
2016. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hmmmm

Csak most abba a dilemmába vagyok, hogy el-e kell szaladni westendbe rákérdezni h kicserélik -e a fulest vagy egyből menjek árkádba és próba szerencse?:)

2016. máj. 5. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek a füles? Kit érdekel? A telefont adod el nem a fülest.EZ filléres dolog, úgysem azt nézik. De meggondolnám azért..mert persze aki gsm-be adja el a telefont, az fogadja el, hogy amint elmegy az illető, megkapta jó esetben a 25öt, úgy lefogják fikázni, ahogy csak tudják, de amint a telefont eladó kiteszi a lábát az üzletből,a gsm-es ki fogja rakni 45ért és "ÚJ" címkét tesz rá. AZ enyémmel is ezt csinálták pár éve :D
2016. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!