Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan internetes oldal/app...

Van olyan internetes oldal/applikáció telefonra, ahol (ismeretlenül) tudnék beszélgetni külföldi emberekkel? Olyasmire gondolok, mit az ismeretlenek, csak külföldiekkel. Az angolomat szeretném gyakorolni és szerintem ez egy jó módszer rá

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Omegle, Chatroulette
2016. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én meetmet használtam de sok fura/beteg ember volt így letöröltem magam és nem lett jobb az angolom csak a szlenget "tanultam". Inkább nézz filmeket angolul vagy olvass könyveket sokkal jobb módszer.
2016. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a Chatroulettéről már hallottam, de ott elég fura emberek vannak, azt inkább kihagynám. Köszönöm mindkettőtöknek.

Sorozatot mindig csak angolul nézek, de ki fogom próbálni az angol könyv olvasását is, köszi! :)

2016. máj. 16. 01:20
 4/4 Szirty ***** válasza:
Keress egy IRC klienst, csatlakozz vele az IRCNetre és kész is.
2016. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!