Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez Huawei P8...

Miért nem jelez Huawei P8 Lite telefon Messenger és Viber üzenetnél?

Figyelt kérdés

Anyukám szólt, hogy 3 napja nem jeleznek neki ezek az alkalmazások, ha ütenetet kap. Se hangban, se előnézetben, sehogy. Csak akkor látja, hogy írt neki valaki, ha belép az alkalmazásba és csekkolja.


Megnéztem az alkalmazáson belüli beállításokat, minden be van pipálva (értesítés, hang, rezgés).

Elvileg a telefon Beállításokban nem nyomkodott semmit.

Mivel nekem nem Android alapú készüléken van, nem tudom, hol lehetne még átállítani valamit.


Van valami tippetek?



2016. máj. 16. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Beállításokban védett beállításokon belül be vannak pipálva? Nekem be vannak kapcsolva. Neki be van? Lehet az a gond hogy nincsen. Vagy a másik amire inkább gyanakszok hogy értesí téskezelőben engedélyezve van e? Az is beállításokban van értesítéskezelő ott megkeresed a messengert és ott engedélyezd az értesítéseket.
2016. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer csak megjavult, magától. Fene se érti. :)
2016. máj. 17. 17:12
 3/4 tamacraft válasza:

Beállítások - Alkalmazások - Viber - Akkumulátor - Futtatás a képernyő kikapcsolása után (be)


(Tudom hogy már nem aktuális, de az utókornak lejegyeztem.)

2018. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel már nem aktuális, de én is utóbbi két napban így jártam majd most kiderült hogy van egy úgynevezett "Ne zavarj" funkciója a telefonnak ami kikapcsol minden értesítést. Legalábbis nekem ez volt a probléma:)
2018. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!