Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

HDalma1 kérdése:

Melyik telefont választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszik az iPhone 6s és 6 plus. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik éri meg jobban, melyik tud többet? A méret nálam abszolút nem számít. Esetleg akinek 6s-je van annak az üzemidejére lennék nagyon kíváncsi!

A válaszotokat előre is köszönöm, szép napot!:)



2016. máj. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen a 6s tud többet, ha a méret nem számít, nem is értem a kérdést.
2016. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lujza123 válasza:
véleményem szerint a 6 használhatóbb nemcsak a kisebb méret miatt, de árban is barátságosabb és (hacsak neked nem hiányzik a 3D touch) nem is tud olyan sokkal többet... én a helyedben 6-ot vennék bár nem tudom van e valami pontos célod vele...
2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a 6s jobb. Én nem vennék 6+t 6S helyett csak azért, mert nagyobb. Bár tényleg elég vonzó azért a nagy méret. :D

Nekem 6s van, és nagyon szeretem. Minden este töltöm. Lehetne jobb is az üzemideje, de a többi telefonnál is ilyesmi. Ha nagyon nyúzom, akkor kb. 8 óra alatt le tudom meríteni 100-ról 0-ra, ha átlagosan használom, akkor 12-16 óra után kb. 20-30%-on teszem a töltőre.

2016. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is 6s van. Érdekes nekem jobban bírja az akksi, pedig használom legalább annyit mint az előttem szóló.

6-osban nem is gondolkodtam, más ez azért mint a sima 6. Nem hiába fejlesztettek rajta annyit. Egy dolgot kritizálnék, a kamerát. Volt anno Z1 compactom, az sokkal szebb képeket csonált és több beállítási lehetőséget adott a fotó stílusához, stb. Az nagyon hiányzik!

2016. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!