Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene egy kicsit?...

Valaki segítene egy kicsit? Xiaomi Redmi 3-mal van egy-két kérdésem.

Figyelt kérdés

Nemrég vettem, teljesen új, Lumiáról váltottam, ez az első Androidos készülékem, még nem annyira ismerem ki magam :D. 2 gondom is van vele, remélem, valaki tud segíteni:


- Mikor be szeretnék állítani egy Google fiókot, megjelenik a "betöltés.." szöveg, de csak azért sem akar betölteni. Leginkább a Play Áruházos app-letöltéshez kéne :)


- Illetve, mikor gépről akarnék rátölteni zenét, se SD-kártyára, se belső tárhelybe nem engedi menteni. (You cant save here, please choose another location)


Előre is köszönöm a közreműködést, ha hasznosnak ítélem a választ, megy a zöld kéz! :)



2016. jún. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

rakj rá egy jó romot(pl xiaomi.eu)

viszont először ki kell nyitni a bootloadert ami lehet lesz egy fél hónap vagy több

2016. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm.. aha, köszi, utánaolvastam. És akkor ezzel ugye minden probléma megoldódik?
2016. jún. 15. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2016. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!