Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom eladni a...

Nincsnevemkajakra kérdése:

Miért nem tudom eladni a hibátlan Microsoft lumia 640-et?

Figyelt kérdés
Semmi baja sincs a telefonomnak,karcmentes,dual sim,független. Mégse találok rá vevőt,már 35.000-ről 28 ra vittem az árát. Egy másikat szeretnék venni,mert nagyon megtetszett. Mégsem veszik,gsm-be huszat akartak adni érte,mondván nem tudják ők se eladni még 25 ért se,holott az egyik kis telefon az is lumia volt,kisebb változat,25 be árulták.. Lehet csak a gsm-nél voltak köcsögök?Próbáljam meg másiknál??

2016. jún. 12. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát sok az átverés, használt mobillal a vevők bizalmatlanok, próbáld meg tényleg elfogadni az árat amit ajánlottak.
2016. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert WP van rajta.....egyre többen jönnek rá, hogy windowsphone közelébe sem ér az Androidnak, vagy az iOS-nak.... nem csak te vagy így egyedül, több ismerősöm is ugyanígy járt, nem tudnak megszabadulni a Lumiáiktól, mert lassan a kutyának sem kell, kivéve ha fillérekért adod, csak az meg persze nyilván neked nem éri meg. Maga a Microsoft is elismerte, hogy a WP haldoklik, lassan reszelnek neki.

Szóval ne is csodálkozz, hogy nem kapkodnak utána. Kívánom, hogy legyen szerencséd vele, és tudd eladni mihamarabb (remélem, az új telefonod már nem Lumia lesz :D )

2016. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt kell megnézni mindig, hogy hibátlanul melyik árban vannak a legrégebbi hirdetések fent.

[link]

Pl. ott egy hibátlan 18 ezerért, május közepe óta nem vitték el, akkor a drágábbaknak sincs sok esélye.

Ennyi. Ha őszinte akarok lenni, én sem venném meg még 18-ért sem. Nem uszítani akarok, de annyi a használt telefon hogy csak na. Ez leviszi az árakat.

Valamikor a Galaxy s4-et boltban vettem 160 körül függetlenül. Most bekrepált (ráültem és elhajlott), vettem egy vadi új, null kilométeres garis újat, 35 ezerért boltból, minden tartozékával, én bontottam ki a dobozát. Ez a nem mindegy. Így van hozzá tartalék akku, hangszóró, kamera, miegymás, végül is az alaplap is jó. Egy kijelző 25 lett volna bele, plusz még a keret, burkolat, stb.

Pl. ugyanezért használtan már 20 fölött nem adtam volna, pedig tudom hogy valamikor más is sok pénzért vehette.

2016. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Következő telóm ki van nézve,viszont annál a fajtánál is lejebb adtam,J5 öt szerettem volna,40 ért találtam,irtóra tetszik.. Most j3 is elég lenne,mert maga az a fajta tetszik,vagy nem tudom hogy mondjam,azt már 30 ért is találok,viszont nem tudom eladni a Lumiat. Nincs vele semmi baj,ha nem megy bele a bogár az agyamba,akkor maradok is nála,mert jó kis telefon. Szeretem nagyon.:) Jófogáson 28ba árulom,de akkor gondolom fogadjam el,hogyha 20 at adnak érte. :( mondjuk a gsm ahol voltam,eléggé..... nem tudom kifejezni,lenovo a6000emet 18 ba vették volna be,és még mindig 40.000 ért árulgatják a többi lenovot,ami ugyanolyan állapotban volt mint az enyém.. És azt mondják,hogy nem tudják sajnos a bevételi árnál többért eladni......Pécsen 44.000 ft ért vettem a Lenovomat,itt 18-at ér. Érdekes. És az se volt sokat használva:)
2016. jún. 12. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Amiket olvasni mostanában a Microsoftról... A WP halott! Nem szabad Lumiát venni!

Szóval örülj ha valaki pénz ad érte egyáltalán! Sajnálom!

2016. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Ne vegyel samsungot!!! Csak szivnal vele
2016. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Se xiaomi kínai gagyit ne vegyél. Van itt egy ember, aki mindenkire rá akarja sózni. Gondolom, ha már ő szív, akkor másnak se legyen jó.
2016. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted kedves utolso h a xiaomi rossz minosegu??
2016. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te honnan veszed hogy a Samsung szar? Mert a barátod nem ért hozzá?

Amúgy meg elég sok helyen panaszkodnak. Főleg a hálózat miatt, a melegedés miatt, sőt olyan is hogy youtube közben lefagy és újra indul. Stb. Ja, és ronda is.

2016. jún. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem egy S7-ért nyilvánosan leszívnád magad :) Mert az olyan szar.
2016. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!