Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ELEPHONE Ele S1 dual telefonró...

ELEPHONE Ele S1 dual telefonról vélemények? Eddig még nem is hallottam a márkáról, így minden érdekel! 22/L

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, de alig értek hozzájuk. Nekem igazából interneten, és fényképezésen kívül másra nem nagyon kéne (na meg persze telefonálni:)) Minden negatívumra és pozitívumra is kíváncsi vagyok! Köszi!

2016. jún. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

35ezer sok egy olyan mobilért, amelyikben csak 1 GB ram van, egy kicsivel többért megkapod a Vernee Thort, amiben 3 GB van:

[link]

2016. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jól elhúztad előttem a mézesmadzagot :) Nagyon megtetszett a telefon, és csak utána láttam hogy az a kicsivel több 50 ezer Ft. Kár, hogy nem engedhetem meg magamnak...
2016. jún. 19. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
40ert lehet kapni az eustock.eun
2016. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

# 2 Rossz helyen kerested, 40ezer, de megéri azt a pluszt:

[link]

2016. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És itt mikor lehet vásárolni? Mert én is megtaláltam ezt az oldalt, de nem lehet rendelni, és tegnap még azt írták 20.-a a beérkezése a terméknek ma meg már 24... lesz még elérhető vajon?
2016. jún. 20. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint 2GB ram van benne és a teljesítménye se rosszabb mint a Thornak. Ráadásul 100 dollár, ami olcsóbb mint a Thor.

Viszont az árukereső szerint meg csak 1GB ram van benne és még a proci is rosszabb.

Valahol sántít a specifikáció.

Tehát, ha az első a jó specifikáció akkor 100 dollárért simán jó vétel az Elephone.

2016. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is inkább a Vernee-t javasolnám, az idei ár/érték bajnokot. 40.000-ért kétszer olyan jó telefont kapsz. A belső tárhely is nagyobb, és a RAM is lényegesen üti az Elephone-t.

Az Elephone egyébként nem rossz telefon, csak kevés a RAM a MediaMark szerint. Nem ezzel, hanem egy másik telefonnal jártam már rosszul. Megrendeltük, kevés volt a ram, és volt rajta millió előretelepített törölhetetlen alkalmazás, ilyen hülyeségek, aminek alapvetően nem volt semmi haszna, csak vagy 7 újabb csevegőapp + a google alkalmazások. Utánna kell nézni, hogy mik vannak rajta előretelepítetten.

2016. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!