Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon előfizetést...

Milyen telefon előfizetést ajánlotok?

Figyelt kérdés

Néztem az UPC csomagjait, korlátlan net, meg hálózaton belül ingyenes hívások, csak az ára húzós nekem kicsit, 4500/hó

Ha nekem ez már sok, akkor a többi szolgáltatónál se számítsak sokra?

Mit ajánlotok?



2016. jún. 28. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
MO-n ne számíts semmi jóra. Az ami itt MO-n a szuperkedvezményes nagyvállalati tarifa, azt (vagy annál jobbat) a környező országokban akármelyik hülyegyerek után dobják feltöltős kártya tarifában.
2016. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SEFOX DDI válasza:

Nos a helyzet az, hogy a Telekomnál 3500a havi legkisseb csomag. Nos ez még semmire se jó. A mobilnet asszem nincs benne. Nos ha váltani fogok én a UPC Freedom

Basic csomagot választom. Ez a legolcsbb és a legjobb. Körbenézhetsz, a telenornál, de ők inkább a drágább dolgokat adják, a vodafone pedig egy kalap szar. tehát UPC.

2016. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello, csak valaki mondta, hogy ilyen kétéves hűségnyilatkozatosakat ne írj alá, mert egyoldalúan lehet talán feltételeket változtatgatni, és úgy változtatgatják, hogy nekik legyen jó, te meg nem érdekled őket sajnos, és ha ki akarsz lépni mégis, két év alatt megszakítani a hűséget, azért is sokat fizetni kell.

Előfizetést egyébként nem ajánlok, mert mi van, ha nem is beszélsz annyit, és akkor csak veszteséges leszel, kidobott pénz. És nem tudom, hogy konkrétan pl van-e a telefonhoz havi díj, amiért annyit beszélsz, amennyit csak akarsz, vagy van -e olyan lehetőség is, hogy annyit fizetsz, amennyit beszéltél. Ja meg hogy telefonnál is kötelező-e valamit aláírni, hogy valamire előfizetsz, azt sem tudom, de én inkább úgy csinálnám, hogy , hát na, itt is írta valaki , mobilon beszélnék, és akkor azt a feltöltőkártyásat. De egyébként már azt hiszem, 1500 Ft-ot is föl lehet tölteni, most már az a legkisebb egy ideje. Mármint a lényeg az, hogy azt a fix havidíjasat nem választanám, én ezt a töltögetőset szeretem, csak amikor kevés van már rajta, akkor el kell menni, vagy talán lehet online is intézni, azt még nem próbáltam. De ez a fix havidíjas ez számomra tényleg nem jó, kivéve, ha alacsony a havidíj, vagy azt a variációt talán még nem is írtam, vagy nem tudom, hogy a beszélgetéseid, márhogy amikor te tárcsáztál, azok alapján , utólag számlázzák ki a dolgot, az is jó tud lenni, csak akkor túlzásba ne ess, mert pl feltöltőkártyásnál mindig lényegretörően mondod el, mert ott így meg van szabva, hogy mennyit tudsz beszélni, egy limit, egy korlát; szóval nem tudsz abba a hibába esni, hogy ha utólag kiszámlázzák, és megérkezik a számla akkor a fejedet fogod, és sopánkodsz, hogy minek beszéltél le ennyit. Meg ehhez nem tudom, mit kell aláírni, és erről már tényleg azt sem tudom, hogy milyen, de valaki pl mondta egyszer még régebben, hogy neki olyan van, hogy 5 perc után ingyenes, szerintem valszeg az is fix havidíjas volt, de ezt már tényleg nem tudom. Ja és egyébként nem is vagyok ebben jártas, de a fix havidíjasat tényleg nem ajánlom.

2016. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!