Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol, vagy hogyan lehet megrend...

Hol, vagy hogyan lehet megrendelni a kb. egy héttel ezelőtt megjelent Freedom 251-es,1100 ft. Ba kerülő okostelefont?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ez a telefon először Indiában jelent meg, még idén valamikor tavasz elején!

múlt héten viszont lehetett olvasni, hogy mindenhol megjelent, és még akkor is 1100 ft al volt hirdetve, az lenne a kérdésem, hogy valaki esetleg rendelt-e ebből a telefonból, egyáltalán hol kell ezt megrendelni, már ha persze Magyarországon meg lehet-e egyáltalán rendelni!


És ez tényleg 1100 ft ba kerül na jó ha nem is annyiba akkor mondjuk maximum 1-2 ezer ft eltérés az lehet, na meg ha van rá szállítás stb.


Elvileg ha mindenhol megjelent akkor ugye azt mindenhol meg lehet vásárolni magyarul itt is meg lehetne ha ez igaz egyáltalán?



2016. júl. 12. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki nem tudná miről beszélek:

[link]

2016. júl. 12. 15:47
 2/2 anonim válasza:

én úgy tudom már nem lehet rendelni, de javítson ki valaki ha tévedek, most kivételesen örülnék neki. :/


Úgy tudom hogy az egész csak a felhajtás miatt volt, a célját elérte mert a cégről folyamatosan beszélnek, és hát jó reklám a jóval drágább kütyüinek is.

[link]

2016. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!