Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megcsinálni?

SN1PERBOY kérdése:

Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Navon Mizu F552 telefonom van

Az lenne a problémám hogy nagyon nagyon gyenge rajta a basszus mint Bluetooth-on mint fejhallgatón...és nem ilyen gagyi sz@r fejesem van...Sony MDR Xb-450 Extra Bass...

A régi telómón berezgett a fülcimpám,na de ezen.....Basszus hiányom van légyszi segítsen valaki !!!!



2016. júl. 16. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél hozzá egy USB hangkártyát meg egy OTG kábelt.


[link]


[link]


500 forintból megvan az egész és állat módon fog szólni.

2016. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget...még meghallgatok mást is :)

ha nem írnak akkor meglesz :)

2016. júl. 16. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb ha először a lejátszón próbálgatod az eqvalizert, azon elég sok gyári és kézi beállítás van, ott is lehet erősíteni a basszust. ha a telóba nincs ilyen opció, tölts le másik mp3 lejátszót
2016. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sarci válasza:
Szia nekem olyan problémám van hogy 2-sim kártyát használok az egyiknél ki írja a telefon számot a másiknál nem hogyan érhetem el hogy ki jelezze a másiknál is ??
2016. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már próbáltam eq-val de sajnos nagyon berecsegett....laptopon meg tőkéletesen szól.

Utolsó válaszoló:Nem tudom csak 1 Sim kártyát használok

Bocsi hogy ilyen későn válaszoltam :)

2016. aug. 4. 09:32
 6/8 Sarci válasza:

Semmi baj! :) azóta megoldódott a probléma és ez idő alatt össze s törtem a telefont :/

jó a telefon amúgy kelő gyors szép kijelző viszont nagyon hamar be roppan a kijelző anyag minőség azért látszik ennél is hogy gyenge csak nem gondoltam ennyire

2016. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Ebbe a típusba mekkora SIMek mennek?
2016. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!