Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes nem szinkronizál, nem...

ITunes nem szinkronizál, nem tolt fel, nem torol 6s-rol?

Figyelt kérdés
Eddig sise volt problemam az iTunesszal, 3g ota iPod 4-en keresztul iPhone 4-ig hibatlanul mukodott, de most 6s-nel nem tudok vele mit kezdeni. Uj telefon, nagyon orulok, szinkronizalnam is az egeszet, de kb a zenek negyedet szinkronizalta, aztan megallt. Hiaba szinkronizalom akarhanyszor, nem szinkronizal egy szamot sem. Kivettem a pipat a "zenek szinkronizalasa" fulrol, es ugy is szinkronizaltam (elvileg akkor az osszes telefonon levo zenet torolnie kene de baszott bele). Valakivel mar tortent hasonlo, mi a megoldas?

2016. júl. 21. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
apple support
2016. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is jarma igy az uj iOS9.3.3-al hogy barmennyit nyomkodtam kirta hogy szinkronizal aztan megse csinalt semmit.

Szerintem ez egy uj bug az iOS9-ben. Sokmindent kezdenek elcseszni az Apple-nel az utobbi idoben, semmi nem akar jol menni.

Egy masik dolog amit elqurtak, az online video sztrimeles, iOS8.0-ban meg tokeletesen mukodott aztan az iOS9-ben mar akadozik es leall.

2016. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!