Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnam azt beallitani a...

Hogy tudnam azt beallitani a telefonomon, hogy automatikusan az sd kartyara mentse a letoltott alkalmazasokat es ne a telefonra?

Figyelt kérdés

A telefonomnak betelt a memoriaja (alig van rajta valmai) es ezert vettunk egy sd kartyat (16 GB-osat) as osszes alkalmazast es kepet atraktam az sd kartyara, de meg igy sincs eleg hely, hogy letoltsek valamit. Tudom, hogy valahol be lehet elvileg allitani, hogy melyik legyen az automatikus hely ahova letolti az alkalmazasokat, de nem tudom, hogy az hol talalhato.Lg magna a neve a telefonomnak. Tudnatok segiteni?

Elore is koszi :)



2016. aug. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem Magna, de LG telefonom van, hátha ugyanúgy működünk :)

Beállítások menü, Tárhely, SD kártya, Tárhely használata (kipipálható négyzet van mellette).

2016. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi, de sajnos nekem nincs kipipalhato kis negyzet :(
2016. aug. 19. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés alkalmazások automatikusan a telefon memóriára települnek így van megírva az android, sd-re nem lehet telepíteni. Athelyezeses műveletnél is csak kis része kerül.sd-re, a lényeg a telefonmemórián marad.
2016. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szomoru:(

De azert koszi a valaszt

2016. aug. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!