Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mini la...

Samsung galaxy s4 mini la fleur témát hogy tudok beállítani?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen telefont, de nincs a menübe ilyen opció, hogy a menü stílust la fleur-re változtathassam. A neten sok videót láttam, ahol a bordó la fleur-nek külön menü stílusa van.
2016. aug. 22. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos szoftververziótól függ, hogy a la fleur téma benne van-e. Sok ilyen telefont adtak el la fleur szoftver nélkül. Rá lehet tenni, de az adatvesztéssel jár. Ha érdekel, küldök leírást. Első kérdés, hogy pontosan milyen típusú telefon ez. I9195, I9192 vagy esetleg I9190 (az akku alatt, a címkén találod, vagy a menüben a telefon névjegyénél).
2016. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
I9195 a pontos típusa. És vajon ezt a programot minden kockázat nélkül rá tudom rakni (leszámítva az adatvesztést)mert már nincs rajta garancia
2016. szept. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!