Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény Samsung Galaxy J5-ről?

Vélemény Samsung Galaxy J5-ről?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég néztem ki a telót,mert egyik osztálytársamnak ilyenje van.Azt mondja,hogy meg van vele elégedve,nem tud negatívumot mondani róla. A kameráját emelte ki leginkább,szerinte nagyon szép képeket készít.

Nemsokára én is megveszem ezt a telót,majd akkor tudok mondani róla személyes tapasztalatot!:)

2016. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen áron kapsz nagyobb teljesítménnyel rendelkező telefont is, aminek szintén jó a kijelzője és a kamerája.
2016. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ár/Érték arányban katasztrófa, Telefonálni meg mindegyikkel lehet.
2016. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát én 55ezerért venném.az euronixban 69ezer

köszönöm a válaszokat

2016. aug. 26. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3/3 pro jobb vétel és nem is kell 55ezret fizetni érte.
2016. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az hogy másnak van és neki bevált nem jelent semmit. Párom vett több mint 1 éve egy galaxy j1 et. Neki bevált. Fél év múlva vett nekem is. Szar volt. Vállrándítva annyit mondtak széria hibás.. ennyi. Barátnőm most vett egy j5 öt 66 ezer volt. Nos nem tudom. Nekem egy galaxy ace 4 em és egy galaxy a3 om van. Szeretem őket.
2016. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj az ár/érték arányával. Most épp J5-ről írok. Gyors telefon gyönyörű kijelzővel. Ha az optikai zoom hiányát leszámítjuk, jobb képeket készít, mint egy ilyen 'alap' kis digitális fényképező.

Nekem egyszer, vagy kétszer volt, hogy egy ideig foyton leállt a galéria, de ez egy kis idő múlva magától megjavult, és ritkán van, hogy egy olyan 15-20 mp-re lefagy, de ez eddig még sosem zavart, szerintem más készülékkel is megesik.

És mivel népszerű telefon, elég sokféle hátlapvédő, vagy kihajthatós tok közül választhattam...:D

Tökéletes annak, aki egy modern kütyüt akar, jó tulajdonságokkal, amit könnyen, gyorsan, kenyelmesen tud használni, de nem vágyik a leghiperszuperebb, görbekijelzős, többszázezres tepsire.

2016. aug. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!