Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Bluetoothos hangszórót...

Milyen Bluetoothos hangszórót vegyek?

Figyelt kérdés

Motorra szeretném felrakni, viszont elég hangos a motorom. Mekkora teljesítményű hangszórót érdemes venni,amitől már hallani is a zenét a motor mellett?

Próbálnám minél olcsóbban természetesen. Az ilyen 7-8 ezer Ftos hangszórók is megfelelnek ilyenre szerintetek?



2016. aug. 28. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez talán?

2016. aug. 28. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább kérnék kölcsön egy hangszórót valakitől kpróbálni. De szerintem akármilyet veszel, egyiket sem fogod tisztán hallani, már csak a menetszél miatt sem. Kivéve ha 50es motorod van ami épp hogy megy 70-el.. de hát azon meg elég gáz szerintem ha bömböl a zene..
2016. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem 50 es. 800as cruiser. De az nem fontos. Motoros talikon lassú menetbe szoljon valamennyire...
2016. aug. 28. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem amit linkeltél az ilyenekre bőven elég. Bár én picit sokallom az árát.. mivel csak motoros találkozókra kellene leginkább, gondolom nem annyira sürgős, így lehet jobban járnál, hogyha eBayről vagy AliExpresszről rendelnél.
2016. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!