Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8 LTE, csikos lett a...

Kalldani kérdése:

LG K8 LTE, csikos lett a képernyő. Miert, es mit tehetek vele?

Figyelt kérdés

Udv mindenki. Az lenne a problémám, hogy a napokban a kerdesbe is leirt markaju telefonom, fogta magat es ugy dontott, hogy uszoversenyt rendez, es szabalyos korulbelul 2 mm es, vizszintes iranyu palyakra osztotta fel a kepernyomet, es hogy jobban lathato legyen a versenyzok szamara, ezt nagyon is jol lathato fekete (szurkenek is elmegy) csikokkal tette meg. Tudom en, hogy meg olimpiai lazban egunk de marha idegesito.


Gyari alapra mar visszaallitottam...

Lehet ezzel kezdeni valamit, vagy maximum szerviz? Illetve legkozelebb egy honap mulva tudom leadni, addig ha ahsznalom nem krepal be jobban?


Elore is koszonom a segitseget. Boldog lennek ha valaki erdemben is tudna segiteni, es nem menne szet a szemem, mire szervizbe kerul :)



2016. szept. 6. 07:06
 1/1 anonim válasza:
Ez általában kijelző csere, vagy ha szerencséd van lehet elég a kijelző kábelét cserélni(de valószínű nem lesz).
2016. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!