Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Iphone Se...

Szeretnék venni egy Iphone Se készüléket, de nem értem, hogy miért figyeljek oda arra, hogy A1662 vagy A1723 legyen?

Figyelt kérdés
Olvastam , hogy egyik europai modell a másik azsia vagy valami ilyesmi. Arukeresőn szeretném megrendelni valamelyik aruhaztol . Ott kérdezzek rá , hogy melyik modellt árusítják? És ha épp az azsiait kapom akkor valami nem fog mukodni rendesen ?
2016. szept. 6. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a GSM modul miatt érdekes hogy működjön a hazai frekvenciákon.

Azt meg látod a leírásában.

2016. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15%
Komolyan képes lennél 150+ezret kiadni egy ilyen fosért? 4 col, 640 x 1136 pixels WTF?!, dual core, 1,3M kamera...?!
2016. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen kepes vagyok...nagyon jól utana jártam h biztos megeri e , engem nem érdekelnek a Huawei Samsung htc fanok nekem ez a telefon kell nekem ez tetszik es kesz .... Nemtudom miert faj masoknak ha valakinek Iphonja van ..pl nekem nincs szükségem 6colos képernyőre mert én telefont akarok nem tabletet
2016. szept. 6. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező engedd el, lehet szereti számolgatni a pixeleket, és ha a kínai azt mondja neki hogy 16 mag, az egyenesen arányos azzal hogy 16/2=8 tehát nyolcszor (!!!) annyi ideig bírja majd mint az 'ájfon' akkor azt hiszi élete üzletét kötötte (Y)

(Nekem A1723 van, ez a Global modell, minden pöpecül megy.)

2016. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!