Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség, a sima USB és...

Mi a különbség, a sima USB és a mikro USB-s telefontöltő között?

Figyelt kérdés

Rendeltem egyet neten, de csak most láttam, hogy ehhez csak az van írva, hogy USB töltő és van egy másik fajta, amihez az, hogy mikro USB.. Attól félek, hogy rosszat rendeltem, nem lesz jó a telómhoz..


[link]


Ez.. a képen nem látni, hogy milyen a kábel vége és nincs odaírva sem, hogy milyen telókhoz jó. Samsung S4-em van.


Lehet valahol változtatni a rendelést Emagon? Még csak azt írja a rendelés követésnél, hogy rögzítve, nem küldték még tovább sehova sem.


2016. szept. 14. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Termék leírása nem túl bőbeszédű, de a legtöbb telefon micro USB-t használ töltőfejnek, ennek megfelelően töltők is ilyenek. Azért egy kérdést lehet, hogy megérne, hogy adnak-e hozzá micro USB-s kábelt.
2016. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehhez nem adnak kábelt, csak van rajta egy normál USB port, amibe neked kell bedugni a telefonhoz kapott kábelt, aminek az egyik vége normál USB, a másik vége mikro USB.

De ha le akarod mondani a rendelést, akkor írja az emagnak minél hamarabb.

De ha elmész bármelyik boltba, akkor 2000-ért tudsz venni egy bármilyen USB-s töltőt, már ha nem bízol a Kínából rendelt 300 forintos töltőben. Ebben ami plusz, az a tartó, amire ráteheted a telefont. De ilyen akasztót is lehet rendelni Kínából 200-ért.

2016. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lemondtam a rendelést, vissza is jelezték, hogy törölték.
2016. szept. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!