Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Iphone 4s-t és...

Lenacska542 kérdése:

Kaptam egy Iphone 4s-t és frissíteni akarom IOS-8 ra. Azt írja ki hogy következő frissítést 3 hónap múlva ellenörzi. Addig mit csináljak? Mert IOS 7-re semmit nem lehet letölteni.

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

iOS8-ra nem tudsz frissíteni, csak iOS9.3.5-re.

A beállítások->általános->szoftver frissítés menüben mit ír?

2016. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy következő frissítés ellenőrzés 3 hónap múlva. Addig nem tudok letölteni semmi APP-ot mert nem bírja az IOS-7. Ilyenkor lehet valamit tenni?
2016. szept. 15. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs előttem iOS7-et futtató eszköz, így nem tudom, hogy lehetne törölni a beragadt update-t telefonról.

De ami biztosan működik: töltsd le az iTunes-t, készíts biztonsági másolatot a telefonodról (pl iCloudra), majd dugd rá a számítógépre a telefont, miközben az iTunes fut. Ez majd frissíteni fogja a 9.3.5-re, és minden alkalmazás elérhetővé válik.

Egy dologra viszont készülj fel: iOS8-at illetve 9-et lassabban futtatja a telefon, mint a 7-et.

2016. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Feltétlenül ki fogom próbálni.
2016. szept. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!