Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Spirit vagy Iphone 4s?...

LG Spirit vagy Iphone 4s? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Eddig androidom volt, de gondolkozok apple telefonon is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2016. szept. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

4S-t ne, legalabb egy 5S-t ha mar iPhonet vennel.

Androidot pedig alapbol ne vegyel, fagynak, lassulnak, xarok.

2016. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Spiritem van. Egyetlen bajom vele, hogy az 1GB ram kicsit kevéske és emiatt időnként belassul. Viszont alapból Lolipop van rajta és frissíthető Marshmallow-ra a rendszer, ami elég jó. Akksi meg simán kibír két napot.


Amúgy: egyik iPhone fanatikusnak se hidd el, hogy az Android folyton fagy. Max a nagyon gagyi főzött romok, de egy normális márka, mint pl LG gyári rendszerrel nem fog fagyni. A lassulást aláírom, az előfordul, de nekem a Spirit két év alatt még egyszer se fagyott.

2016. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Munkatársam az Iphone 4s-t ébresztőnek használja a "sima" hétköznapi telója pedig egy régi Samsung Advance.

Ugye evvel mindent elmondtam!😂😂😂

2016. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
100%
A kettő közül a Spirit. Az S4 már az életciklusa legvégén jár, hosszabb távra nem érdemes tervezni.
2016. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!