Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? (Akkumlátor? )

Mi lehet a baj? (Akkumlátor? )

Figyelt kérdés

Két napja kezdte el.Samsung galaxy s3-am van és az a problémám, hogy mikor felrakom tölteni a telefonomat és közben használom is (pl: youtube, facebook stb) akkor nem töltődik ha nem nagyon lassan merül le.

Mi lehet a baj? Esetleg az aksi vagy valami virus? Töltő baja biztos nincs mert 5 féle töltővel is kipróbáltam.



2016. szept. 23. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém is így kezdte. S mi baja lett? Hát az, hogy töltőn is nyomkodtam és amellett is sokat használtam. Nem tesz jót neki, ha töltés közben piszkálod, főleg ha zenét hallgatsz rajta vagy játszol, azoktól túl melegedhet és károsíthatja a készülékedet.

Le is kellett cserélni a telefont, mert az lett a vége, hogy nem töltött, felraktam délután, levettem este és 1%-on volt..

Szóval, tapasztalatból beszélek, inkább ne használd amikor töltöd.

2016. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!