Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szülők milyen telefont vettete...

Szülők milyen telefont vettetek a gyereknek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Mikor?
2016. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyet nem vettünk, megkapta azt, amit mi már nem használunk.
2016. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

2 éve sony xperia m2-őt

most áprilisban samsung galaxy j5-öt

2016. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
84%
Mindig amilyet kértek. Én nem értek hozzá, úgyhogy nekem aztán teljesen mindegy, szóval miért ne kaphatnának olyat ami tetszik nekik? Legutóbb két éve kapott nagyobb lányom egyet karácsonyra, az úgy megtetszett, hogy vettem egyet magamnak is, valami sony z azt hiszem. Kisebb lányom meg most tavasszal lett 18 és minden vágya volt egy rózsaszín almás telefon. Annak is sikere lett itthon, egy hónapra rá, anyósom is olyat vett magának.
2016. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Imádom az ilyen, megkapta, amit mi már nem használunk hozzáállást! :D Van aki még erre büszke is öcsém :D Nálunk nem szokás a megunt sz*runkat odaadni a gyereknek. Mindenki addig használ egy telefont, amíg tönkre nem megy. Ez vonatkozik a szülőkre és a gyerekekre is, nem cserélgetjük csak úgy hobbiból. Kérdező! Hány éves gyerekről van szó? A lányom 20évesen lg fino 295öt kapott. Férjemnek navon van, nekem lenovo.
2016. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
66%

Én nem vagyok szülő, de nekem a "saját" pénzemből kell megvennem a telefont. Anyum nem az a fajta, aki szülinapra vagy karácsonyra ilyen drága dolgokat vesz... Ezért magamat kell ilyenekkel meglepnem :D

13/l

2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha azt akarod, hogy a gyereked gyermekkori bilireszoktatási komplexusát sose nője ki, vegyél neki újat.

Ha azt akarod, hogy rendes emberré váljon, add neki a saját levetett telódat.

Ha azt akarod, hogy váljon is valakivé, ne csak hülye szakmunkás legyen, vegyél neki egy nyomkodóst.

Hidd el, jót teszel neki.

2016. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
A régi gombos szineskijelzős nokiámat kapta meg ,csak hogy tudjon sms-ezni vagy hívni ha kell,alap net azon is megy. Másra nincs szüksége egy gyereknek.Ha lesz saját keresete akkor majd vesz magának amit akar,de kisiskolásnak nem kell okostelefon hogy összetörje ellopják.Tanulásával tűnjön ki ne a drága telefonjával,szerencsére azzal nincs is semmi gond.
2016. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem véletlenül kérdeztem, hogy mikor? Azaz hány éves korban? Az enyémek úgy negyedik-ötödik osztályban kaptak először, nyomkodósat, olcsót. Arra pont elég volt, hogy ha valami gáz van, elérjük egymást. 13-14 évesen kaptak okostelefont, nem a legdrágábbat, a legkisebb az első ilyet a tesótól örökölte meg. Az összes többibe (volt egypár) beszálltak a gyűjtött pénzükkel, én csak kiegészítettem, nem árt, ha a komoly kütyüket értékén kezelik és vigyáznak rá. Az almásat túlárazott birkofonnak tartják (valamennyien műszaki érdeklődésű fiúk), a már végzett informatikus gyerekem se vett magának ilyet, bár megengedhetné magának. Engem cikiznek vele, mert én szeretem, ilyenem van.:-)
2016. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 BM-Striker ***** válasza:
58%

Egy olcsó gombosat érdemes kisebb gyereknek venni, mivel az sokáig bírja akkuval. Nagyobbaknak meg egy jó ár-érték arányú jó minőségű kedevező árú( hogy ha elveszti/ellppják, nem legyen nagy kár) középkategórás modellt(használt is lehet, has szép állapotban van, és még korszerű), amit jól lehet használni alapdolgokra, és azt addig megtartani, amíg megbízhatóan működik. Az okostelefon egy használati eszköz, nincs rá ok, hogy gyerekek direkt rosszat kapjanak.



Vernee Thor pl. egy jó választás egy tizenéves gyerek számára az újak közül.

2016. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!