Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem csatlakozik a...

Martin Novák kérdése:

A telefonom nem csatlakozik a Wi-Fi -hez. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új telefont de nem akar kapcsolódni a Wi-Fi hálózathoz. A jelszó helyesen van beírva. Csak annyit ír ki hogy kapcsolódás és semmi. Amilyen segítséget találtam mindegyiket kipróbáltam egyik sem jó.

2016. okt. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mert nem működik megfelelően.
2016. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek hogy rendesen működjön?
2016. okt. 18. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy bizonyos halozatho nem akar, vagy semmilyenhez? Mas telok kapcsolodnak rendesen ahhoz amihez ez nem? Stb...
2016. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megvan mi a gond! Az én telefonom csak akkor tud csatlakozni mikor már az apum telefonja csatlakozott a nethez addig nem tudok netezni.
2016. okt. 19. 16:10
 5/5 anonim válasza:
Csak szeretném.megkérdezni hogy akkor mit kell tenni ha a wifi jel csak villog de nem csatlakozik és egyáltalán még csak azt sem jelzi hogy van e hálozat stb.?
2016. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!