Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Korrekt telefon az Xperia XA?

Korrekt telefon az Xperia XA?

Figyelt kérdés
netezni, facebookozni, zenét hallgatni, fényképezni kellene

2016. okt. 20. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég arra, én is azt veszek unokatesómnak
2016. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony nagyon túlàrazza a készülékeit ahhoz képest, hogy kereslet nincs rà annyi, mint Samsung, Huawei és iPhone készülékekre. Ebben az àrkategóriàban én Huawei P8 litet vennék, sőt ez olcsóbb, vagy a Huawei p9 lite még jobb. Ezekre, amire hasznàlnàd, tökéletes.
2016. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ez engem is érdekelne, mert nekem is tetszik ez a telefon, és ugyanerre használnám... szóval köszi a kérdést :D
2016. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túl van árazva. Fele annyiért sem kéne.
2016. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

#3-as vagyok


Ez oké, hogy túl van árazva, de mivel ilyen áron nem viszik + jön a karácsonyi akció is nemsokára, úgyis engedni fognak belőle. A lényeg h jól működik-e :)

2016. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karácsonykor a többi is akciós általában, szóval akkor sem ez éri meg. Igazából nem értem sokaknak a Sonyhoz való ragaszkodásàt amikor semmi extràt nem tud felmutatni a konmurensekkel szemben. Esetleg némelyiknek a kameràja kiemelkedik, de màs gyàrtónak is van olcsóbban jó kameràval felszerelt készüléke.
2016. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én Samsung és Sony telefonok között válogatok, az indokom pedig az, hogy ezeket ismerem, próbáltam, tetszett...3 Sony / SonyEricsson telefonom volt már, és nagyon szerettem őket.
2016. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Regen jobb volt a sony mostanaban szerintem kezdenek az arazassal elszallni ahhoz kepest, hogy nincsenek benne a top 10 legkeresettebb markaban a mobilpiacon. Megbizhatosagban is sok negativat mondanak rola. Nem muszaj ragaszkodni a megszomotthoz. A Huawei pl nagyon jo marka, attol hogy nem annyira regi mint a Samsung vagy a Sony.
2016. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezekre teljesen megéri ..Nekem 'm4 aquám volt es en magyon szerettem, megha nem is csucskategorias. Most egy SE-m van es hoanyzik a sony. Lehet hogy nem volt olyan jo, de nekem annak tetszik a legjobban az android rendszere.. Nekem a samsungé se jon be..
2016. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!