Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az ár nem számít akkor...

Ha az ár nem számít akkor melyiket választanátok iPhone SE vagy iPhone 6 S plus?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 00:49
 1/9 gnoomage ***** válasza:
6 S Plus, jobban szeretem a nagyobb telefonokat, nagy a kezem és az SE nem biztos hogy kényelmes lenne.
2016. okt. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen 6s plus. Az iphone SE felejtős és már ideje múlt, hiába nincs egy éves és nem rég jött ki. Mindenki iphone5/5s-ként kezeli, semmi újdonság nincs benne csak az Apple ráfogta hogy ennyivel jobb stb.. Nekem semmiképp sem kéne. Ha az ár tényleg nem számít akkor egyértelműen 6s.

Komolyan csak azt nem értem hogy van olyan ember aki megveszi a SE-t.. Istenem.

2016. okt. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha az ár nem számítana, akkor helikopterrel járnék.
2016. okt. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem számít az ár, akkor 7S Plus-t vennék.
2016. okt. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha az SE elavult, akkor a 6s is. Azért mert nagyobb nem fogja tovább bírni.
2016. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én az SE mellett döntenék, mert nekem jobban kézreáll, és mert a klasszikus iPhone design-t képviseli.
2016. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért,elég nagy méretkülönbségről beszélünk,ezt meg neked kell eldönteni. Valakinek az SE mérete,valakinek a 6Splus mérete jön be,nekem például a sima 6s mérete az ideális.
2016. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha már elavultságról van szó,csak annyit mondok,hogy az SE a 6S mintájára készült,szóval értelem szerűen ez jött ki később.Mellesleg a hardver ugyanaz,most ,hogy a 3D Touch hiánya valakinek is feltűnik,azt nem hiszem.
2017. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem iphone 6s van és nagyon jó az SE is biztos jó de a 6s gyorsabb is és nagyobb úgyhogy ha a nagyobb telefonokat szereted 6s plusz de ha kisebbet akkor SE de a helyedben én 6s pluszot vennék
2018. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!