Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom automatikusan...

A telefonom automatikusan alkalmazásokat telepít. Miért?

Figyelt kérdés
Cyanogenmodot használok, rootolt a telefonom. Vagy egy hete kezdte el telepíteni az alkalmazásokat. Ezért újra raktam 3 napja. Viszont még mindig ez van. Kikapcsoltam az automatikus frissítést. Ezek nem reklámok, hanem játékok és normális alkalmazások. Én az ES file Explorer re gyanakodok, mivel bekapcsoltam a ró öt explorelt. Lehetséges az, hogy ettöl van? Vagy mitől lenne? Help!!!

2016. nov. 5. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet bizonytalan forrásból szedted le azt a firmware-et, szerintem ez a root-olás veszélye hogy ezután elkezd esetleg furán viselkedni és nem tudod miért...

Azt hogy kik készítették azt amit root miatt telefonra töltöttél és milyen esetleges rosszindulatú kódot tettek bele sajnos ezt se tudod.

Gondolom ez is sok helyről letölthető.

2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már 1,5 éve használom. Mármint a módot és semmi baj nem volt vele.
2016. nov. 5. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja. A korsó is addig jár..
2016. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ES file Explorer. Ez a szar nekem is elkezdte visszarakni a már letörült appokat. (samsung s advance, costum kerner, root jog)
2016. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Akkor én valamit nagyon elszabtam. Több telefonon alap alkalmazás nálam az említett ES File Explorer évek óta. Szinte végig mindegyik rootolt, gyártói ill. főzött ROMokkal, a root explorer aktiválása természetesen első lépés volt -de ilyesmit soha nem tapasztaltam. Tény, hogy időnként megjelenik egy-egy ablak, némelyik új alkalmazások letöltésére buzdít -de én döntöm el, telepítem-e ezeket (nem szoktam).
2016. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!